Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Podchojny - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Chęciny

Chęciny(Podchojny + 20 km)

281 000 zł5 076 m² 55,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji na stronie firmowej wojciechnalepa kropka pl Lokalizacja: działka nr ew. 2437/8 obręb miasta (!) Chęciny, pow. kielecki, woj. świętokrzyskie. Identyfikator: 260403_4.0001.2437/8.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Imielno

Imielno(Podchojny + 13 km)

35 000 zł900 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 900m2 zlokalizowana w Imielnie, gmina Imielno, powiat jędrzejowski. Działka o wymiarach ok. 25m (front) x 35m, płaska, niezagospodarowana. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Złotniki

Złotniki(Podchojny + 12 km)

59 000 zł17 400 m² 3,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: grunty rolne i rolno budowlane (mpzp!), miejscowość Złotniki, gmina Małogoszcz, powiat jędrzejowski, woj, świętokrzyskie: działka nr ew. 2205 - 1,47 ha - 59'000 pln (rolna,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kościelna

Oksa(Podchojny + 17 km)

340 000 zł47 231 m² 7,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 47 231 m2 , położona przy ul. Kościelnej w miejscowości Oksa obok Jędrzejowa. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Tarnowska

Wola Morawicka(Podchojny + 24 km)

159 000 zł800 m² 198,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż 4 nieruchomości w atrakcyjnej rekreacyjnie okolicy rezerwatu Góry Leszczynowej w miejscowości Wola Morawicka - 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Starochęciny

Starochęciny(Podchojny + 17 km)

55 000 zł1 052 m² 52,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki przy lesie starochęciny / chęciny Na sprzedaż dwie działki położone w spokojnej i zielonej okolicy, na skraju lasu, w miejscowości Starochęciny, gmina Chęciny. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jaworznia

Jaworznia(Podchojny + 25 km)

458 784 zł7 776 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 7776 m2, zlokalizowana w miejscowości Jaworznia, gm. Piekoszów w urokliwej scenerii. Tuż za działką rezerwat przyrody Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jaworznia(Podchojny + 25 km)

550 000 zł10 800 m² 50,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 10 800 m2 zlokalizowana w miejscowości Gniewce, gm. Piekoszów. Działka w kształcie trapezu, położona w pierwszej linii w stosunku do drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zagrody

Zagrody(Podchojny + 24 km)

2 504 132 zł9 254 m² 270,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 9254 m2 zlokalizowana w miejscowości Zagrody, gm. Nowiny, na terenie przemysłowym. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Podchojny

Podchojny,świętokrzyskie

80 000 zł116 000 m² 0,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno- budowlaną o pow. 1.16h w miejscowosci Podchojny. Dojazd droga asfaltowa plus kilka metrow droga utwardzona. Na koncu dzialki znajduje sie las. Malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Podchojny

Podchojny,świętokrzyskie

150 000 zł24 500 m² 6,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano rolna. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Podchojny

Podchojny,świętokrzyskie

50 000 zł10 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

posiada warunki zabudowy oraz mapy geodezyjne

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij